Začal příjem přihlášek do kroužků na 2. pololetí šk. roku 2022/2023 přijímáme!

Taneční kroužek

je určený pro děti od 1. do 5. třídy, pod vedením Dominiky Dvořákové. Děti tančí každé pondělí od 14.30 do 16.00 v sále TJ Senice na Hané (nad knihovnou)

Kytarový kroužek

přihlásit se může úplně každý, věk ani zkušenosti nerozhodují, vítáme úplné začátečníky, skoro začátečníky ale i zdatné kytaristy 🙂 | hrajeme každý pátek v pavilonku ZŠ Senice na Hané – úplní začátečníci od 16 do 17 hodin, všichni ostatní od 17 do 18 hodin.

Turistický kroužek

přihlásit se může každý, věk ani zdatnost nerozhoduje, čeká nás pěší, cyklo i koloběžková turistika | scházet se budeme 1 x měsíčně, vždy v sobotu a budeme podnikat celodenní výlety – domů se budete vracet krásně unaveni a plni nádherných zážitků.

Divadelní kroužek

díky nově opravnému sálu KD v Senici na Hané s opraveným jevištěm a oponou jsme získali úžasnou možnost připravit s dětmi “ochotnické pohádkové divadlo” | kroužek je nový a plánujeme jej 1 x týdne, každé pondělí od 16.00 do 17.30 (den v týdnu i čas můžeme upravit podle požadavků rodičů přihlášených dětí).


Cena každého kroužku za jedno dítě je 600,- Kč/pololetí. Přihlášky můžete posílat na e-mail info@aktivsenice.cz. Své dotazy můžete směřovat na Dominiku Dolákovou | 774 415 157

Stáhnout přihlášku