8.8.2019

Příměstské tábory/Letní kempy 2021

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Příměstské tábory 2021 v Olomouci zcela ZDARMA !!!

Otvíráme další dva turnusy příměstských táborů i v Olomouci. Tábory jsou určené pro děti od 6 do 13 let. Pro zázemí budeme využívat Farní dům farnosti sv. Václava v Olomouci, Mlčochova 7 (blízko katedrály).

26. – 30. 7. 2021 Asterix a Obelix | Olympijské hry

9. – 13. 8. 2021 Robinson Crusoe | Tajemný ostrov

Cena: Tábory jsou díky dotaci MŠMT zcela zdarma. Děti mají zajištěnou celodenní stravu (svačinka dopolední, oběd, svačinka odpolední) a celodenní pitný režim.

Přihlášky zasílejte na e-mail info@aktivsenice.cz. Bližší informace ráda poskytne hlavní vedoucí paní Dominika Doláková na telefonu 774 415 157. Těšíme se na Vás !!!!

V Olomouci máme oba turnusy naplněné – děkujeme Vám a těšíme se na děti!!!


Příměstské turnusy v Senici na Hané – zcela ZDARMA!!!

Cena: Všechny turnusy příměstských táborů jsou zcela zdarma díky dotaci z MŠMT. Děti mají zajištěnou celodenní stravu (svačinka dopolední, oběd, svačinka odpolední) a celodenní pitný režim.

Přihlášky zasílejte na e-mail info@aktivsenice.cz. Bližší informace ráda poskytne hlavní vedoucí paní Dominika Doláková na telefonu 774 415 157. Těšíme se na Vás !!!!


19. 7. – 23. 7. 2021 Indiánské léto

Děti se v prvním týdnu ocitnou mezi indiány. Děti se naučí spousty indiánských dovedností. Projdou stezku odvážného indiána a čeká je spousta indiánských her a dalších zajímavých aktivit. – Tento turnus je již plně obsazený!

26. 7. – 30. 7. 2021 Vikingové

Pro velký zájem přidáváme další turnus. Celý týden prožijeme společně mezi Vikingy a máte se všichni opravdu na co těšit 🙂 Máme posledních pár volných míst!

9. 8. – 13. 8. 2021 Léto s kovbojem

V druhém týdnu prožijeme na divokém západu. Děti se dozví spousta nových věcí a vyzkouší si celou řadu zajímavých dovedností, bez kterých by se kovbojové na divokém západě neobešli. Základem výbavy bude kovbojský klobouk a šátek kolem krku. Odvážní kovbojové společně s vedoucími stráví poslední noc pod hvězdami u ohně a budou moci přespat. Tento turnus je již plně obsazený!

16. 8. – 20. 8. 2021    Asterix a Obelix

Poslední týden zažijeme dobrodružství Galských hrdinů Asterixe a Obelixe. Římanů se nemusíte bát, protože budeme mít určitě hodně zázračného lektvaru. Odvážní galové společně s vedoucími stráví poslední noc ve stanech a při ohni v Tee Pee. – Přidáváme další nová místa!