8.8.2019

Příměstské tábory 2021

I přes současnou nepříznivou epidemiologickou situaci věříme, že bude lépe a tak jsme pro Vaše děti připravili i na letošní prázdniny celkem tři turnusy příměstských táborů.  Tábory jsou určené pro děti od předškolního věku do 5. třídy ZŠ. Pro zázemí budeme využívat pavilonek u hlavní budovy ZŠ v Senici na Hané, Žižkov 300. Pro tábory budeme moci využívat i areál školy a za budovou tělocvičny budeme mít postaveno 10 stanů s podsadami a hlavně velké pravé indiánské tee-pee!!!! Obědy budeme mít zajištěny ve školní jídelně ZŠ. 

Cena: 1 350,- Kč V ceně je zahrnutý oběd, celodenní pitný režim, nájemné, odměny vedoucím.

Přihlášky zasílejte na e-mail info@aktivsenice.cz. Bližší informace ráda poskytne hlavní vedoucí paní Dominika Doláková na telefonu 774 415 157. Těšíme se na Vás !!!!

Přihláška ke stažení zde


19. 7. – 23. 7. 2021 Indiánské léto

Děti se v prvním týdnu ocitnou mezi indiány. Děti se naučí spousty indiánských dovedností. Odvážnější poslední večer v pravém Tee Pee a noc ve stanech. Projdou stezku odvážného indiána a čeká je spousta indiánských her a dalších zajímavých aktivit.

9. 8. – 13. 8. 2021 Léto s kovbojem

V druhém týdnu prožijeme na divokém západu. Děti se dozví spousta nových věcí a vyzkouší si celou řadu zajímavých dovedností, bez kterých by se kovbojové na divokém západě neobešli. Základem výbavy bude kovbojský klobouk a šátek kolem krku. Odvážní kovbojové společně s vedoucími stráví poslední noc pod hvězdami u ohně a budou moci přespat ve stanech.

16. 8. – 20. 8. 2021    Asterix a Obelix

Poslední týden zažijeme dobrodružství Galských hrdinů Asterixe a Obelixe. Římanů se nemusíte bát, protože budeme mít určitě hodně zázračného lektvaru. Odvážní galové společně s vedoucími stráví poslední noc ve stanech a při ohni v Tee Pee.